oppdatert:06.08.2004

Kampoppsett Jenter       

Søndag 23. mars 2003
Kamp	Tid	Bane		Lag
17	08.30 	4	Valler VBK	Harstad VBK

18	10.00 	4	Blindheim IL	Tambarskjelvar		3. og 4. plass
			
19	13.00 	Hoved	Egersund VBK	KFUM Stavanger		Finale (5 sett)

Fredag 21. mars 2003
Pulje A 		Pulje B 		Pulje C
Blindheim IL    	Tambarskjelvar IL 	KFUM Stavanger
Egersund VBK    	Sand 			Ålesund VK
Strand-Ulv		Valler VBK 		Harstad VBK
Kamp	Tid 	Bane 		Lag				1. dommer 		2. dommer 
1	18.00 	3	Blindheim IL	Egersund VBK 		Geir Vestbø		Nina Sørheim
2	18.00	4	Tambarskjelvar 	Sand			Kjell Arne Sandve	Marit Monsen
3	19.15 	4	KFUM Stavanger	Ålesund VK		Nina Sørheim		Kjell Arne Sandve 
4	20.30 	3	Egersund VBK	Strand-Ulv		Asle Halleraker		Nina Sørheim 
5	20.30	4	Sand		Valler VBK		Espen Pedersen		Kjell Arne Sandve


Lørdag 22. mars 2003
Kamp	Tid	Bane		Lag				1. dommer 		2. dommer 
6	08.30 	4	Harstad VBK	KFUM Stavanger		Thomas Moy		Jan Otto Solvang
7	09.45 	3	Strand-Ulv	Blindheim IL		Thomas Moy		Nina Sørheim
8	09.45	4	Valler VBK	Tambarskjelvar IL	Øyvind Sjursen		Ingve Skretting
9	11.00	3	Ålesund VK	Harstad VBK		Nina Sørheim		Jan Otto Solvang
	Pulje D 		Pulje E
	Egersund VBK (2A)    	Strand-Ulv (3A)
	IL Sand (2B)    	Valler VBL (3B)
	Ålesund VBK (2C)	Harstad VBK (3C)
Kamp	Tid	Bane		Lag				1. dommer 		2. dommer 
10	12.30 	3	Nr. 2 pulje A	Nr. 2 pulje B		Anders Løining		Thomas Moy
			Egersund VBK	IL Sand
11	12.30	4	Nr. 3 pulje A	Nr. 3 pulje B		Kjell Arne Sandve	Nina Sørheim
			Strand-Ulv	Valler VBK
12	13.45 	3	Nr. 2 pulje A	Nr. 2 pulje C		Lars Rydland		Anders Løining
			Egersund VBK	Ålesund VBK
13	15.00 	3	Nr. 2 pulje B	Nr. 2 pulje C		Thomas Moy		Lars Rydland
			IL Sand		Ålesund VBK
14	15.00	4	Nr. 3 pulje A	Nr. 3 pulje C		Øyvind Sjursen		Trond Krogsæter
			Strand-Ulv	Harstad VBK
Semifinaler (5 sett)
15	17.30	3	Nr. 1 pulje A	Nr. 1 pulje D 		Geir Vestbø		Thomas Moy
			Blindheim IL	Egersund VBK
16	17.30	4	Nr. 1 pulje B	Nr. 1 pulje C		Trond Krogsæter		Øyvind Sjursen
			Tambarskjelvar	KFUM Stavanger


Etter innledende spill skjer følgende: