oppdatert:06.08.2004

Kampoppsett Gutter           

Søndag 23. mars 2003
Kamp	Tid	Bane		Lag
21	08.30	1	IL Sand		Holstad IL		9. - 11. plass
			
22	08.30 	2	Bergkameratene	Strand-Ulv		7. og 8. plass
			
23	08.30	3	Inderøy IL	Farsund			5. og 6. plass
			
24	10.00 	1	Blindheim IL	Nyborg			3. og 4. plass
			
25	11.30 	Hoved	Førde VBK	KFUM Volda		Finale (5 sett) 
			
Fredag 21. mars 2003
Pulje A 	Pulje B 	Pulje C 	Pulje D
Strand-Ulv 	Sand 		Førde VBK 	KFUM Volda
Egersund VBK 	Blindheim IL 	Holstad IL 	Bergkameratene
Inderøy IL 	Nyborg 		Farsund
Kamp	Tid	Bane		Lag				1. dommer 		2. dommer 
1	18.00 	1	Strand-Ulv 	Egersund VBK 		Thomas Moy		Anders Løining
2	18.00	2	Sand		Blindheim IL		Jan Otto Solvang	Svein Halleraker
3	19.15	1	Førde VBK	Holstad IL		Anders Løining		Thomas Moy
4	20.30	1	Inderøy IL	Strand-Ulv		Thomas Moy		Anders Løining
5	20.30	2	Nyborg		Sand			Svein Halleraker	Jan Otto Solvang

Lørdag 22. mars 2003
Kamp	Tid	Bane		Lag				1. dommer 		2. dommer 
6	08.30 	1	Farsund		Førde VBK		Espen Pedersen		Geir Vestbø 
7	08.30	2	KFUM Volda	Bergkameratene		Anders Løining		Kjell Arne Sandve
8	09.45	1	Egersund VBK	Inderøy IL		Trond Krogsæter		Espen Pedersen
9	09.45	2	Blindheim IL	Nyborg			Lars Rydland		Anders Løining
10	11.00 	1	Holstad IL	Farsund			Ingve Skretting		Geir Vestbø
11	11.00	2	Bergkameratene	KFUM Volda		Øyvind Sjursen		Lars Rydland
12	12.30 	1	Nr. 3 pulje A	Nr. 3 pulje B		Espen Pedersen		Trond Krogsæter
			Egersund VBK	IL Sand 
Kvartfinaler
13	13.45 	1	Nr. 1 pulje A	Nr. 2 pulje B		Kjell Arne Sandve	Geir Vestbø
			Inderøy IL	Blindheim IL
14	13.45	2	Nr. 1 pulje C	Nr. 2 pulje D		Jan Otto Solvang	Espen Pedersen
			Førde VBK	Bergkameratene
15	15.00 	1	Nr. 1 pulje B	Nr. 2 pulje A		Geir Vestbø		Nina Sørheim
			Nyborg		Strand-Ulv
16	15.00	2	Nr. 1 pulje D	Nr. 2 pulje C		Ingve Skretting 	Jan Otto Solvang
			KFUM Volda	Farsund

17	16.15 	1	Taper kamp 13	Taper kamp 14		Kjell Arne Sandve	Nina Sørheim
			Inderøy IL	Bergkameratene
18	16.15	2	Taper kamp 15	Taper kamp 16		Espen Pedersen		Ingve Skretting
			Strand-Ulv	Farsund
	16.00 	1	Nr. 3 pulje A	Nr. 3 pulje C		Espen Pedersen		Trond Krogsæter
			Egersund VBK	Holstad IL

Semifinaler (5 sett)
19	17.30 	1	Vinner kamp 13	Vinner kamp 14		Jan Otto Solvang	Kjell Arne Sandve 
			Blindheim IL	Førde VBK
20	17.30	2	Vinner kamp 15	Vinner kamp 16		Lars Rydland		Espen Pedersen
			Nyborg		KFUM Volda