Norgesmesterskap U17 2009

KFUM StavangerRandaberg IL
Forsiden
Velkommen fra
Forbundet
Arrangør
Informasjon til lagene
Påmelding
Overnatting
Mat/bespisning
Reise/kart
Kontakt
Reglement
Tidligere vinnere
Lenker
Presentasjon av lagene
Jentelagene
Guttelagene
Kampoppsett
Dommeroppsett
Resultater
Bilder
Fredag
Lørdag
Søndag
 
Arrangør
KFUM Stavanger
og
Randaberg IL
Påmelding email :
nmpamelding@vestcup.com
v/Gunnar Morsund
Teknisk kontakt email :
nm17@vestcup.com
v/Ann Karin Viksund
 
 
 
Nettansvarlig
AkkuratD

Guttelagene i NM U17 2009

Askim VBK

Vebjørn Sand nr. 27 Aslak Leinebø Seljås nr. 32 Eivind Lippestad nr. 19 Gøran Saleh nr. 31 Rajko Bulajic nr. 6 Erik Finstad nr. 20 Magnus Nygård nr. 22 Petter Ødegård nr. 15 Christoffer Barna nr. 4 Emil Gruvin nr. 17 Ikke tilstede: Sondre Torberntson og Gard Oterholt. Trener: Tor Barna. Ass. trener: Eva H. Ødegård.

Austrått IL

Nr 1 Gisle Johnsgaard, nr 2 Torbjørn Vigre, nr 3 Rune Berg, nr 4 Nikolai Vølstad, nr 6 Sondre Lerstøl Hebnes, nr 7 Tore Berg, nr 8 Øystein Aase, nr 10 Andreas Tolås, nr 11 Henrik Sivertsgård, nr 12 Arne Ravndal, nr 13 Sander Berg, nr 17 Eivind Andersen

Trener: Harald Johnsgaard
Oppmann: Reidar Hebnes

Ballklubb Tromsø

Bak: Erik K. Johnsen, Espen L. Kirkvik, Oskar Rinde, Andreas Dahl-Thorstensen Foran: Viljar Broks, Joakim Lindtvedt, Morten L. Kirkvik (ikke tilstede), Richard Guldbjørnsen

Flint

Spillere: Bak fra venstre: Eirik Hallert, Nigel McLeod, Knut-Ludvig Larsen
Foran fra venstre: Gard Klemetsen, Edvin Tangevold
Magnus Bastøe var ikke tilstede da bilde ble tatt.

Trener: Roald Klemetsen

Hjemstedsinformasjon: Tønsberg

Førde Volleyballklubb

Bilde og spillerliste mangler

Inderøy IL VBG

Steven Nørholm, Erik Knudsen, Arnfinn Tunset jr, Jon-Einar Vaadal, Thomas Meldal, Arent Todal, Olaf Stuberg

Trener: Frank Møllegaard
Assistent trener: Bivar Baker

KFUM Haugesund

Nr 1 Stian Østebrød, nr 2 Lars Holst Larsen, nr 3 Joakim W Mortveit, nr 4 Håkon Berg, nr 5 Tim Jøraholmen, nr 6 Johannes Breivik, nr 7 Sindre Opedal, nr 8 Jonas Nygaard, nr 9 Thomas Kvalevaag, nr 10 Marius Nilsen, nr 13 Stian Lam

KFUM Stavanger

Bilde mangler

Spillere: Kevin Freeden, Tore Halderaker, Atle Lilledal, Arild Karlsen, Jan Egil Kleppe, Haakon Egil Lie, Espen Ø. Bjørnstad

Trener: Anders Viksund Tornes 
Trener ass: Jarl Terje Lilledal 
Oppmann: Halvard Halleraker

KFUM Volda

Nr 1 Jonas Kvalen, nr 2 Olav Hunnes, nr 4 Sigurd Festøy (10 jr.lk), nr 12 Øystein Lothe Eldholm, nr 3 Henrik Sandstad Dalen, nr 17 Odd Magnus Øvregård (5 jr.lk), nr 10 Kristoffer Fure, nr 20 Eivind Grimstad

Trenere: Jarle Bae og Rune Myklebust

Koll

Nr 2 Vetle Hylland, nr 1 Ruben Olai Lund Løvli, nr 3 Morten Lillehagen, nr 13 Alexander Kronstad, nr 7 Truls Paulsen Sletvold, nr 5 Patrik Persson, nr 8 Erik Eie Aagaard, nr 6 Mikkel Heiene

Nyborg Volleyballklubb

På bildet, fra venstre: Scott Olsen (trener), Mads-Emil Kvammen, Preben Algrøy, Sjur Føyen, Christer Didriksen, Sondre Vegard Edvardsdal, Steffen Knudsen, Endre Rossland,  Olav Vandvik,  Anders Hatletveit (ikke med til NM). Ikke til stede på bildet: Martin Sjursen, Martin Fintland, Magnus Kaslegard, Erlend Vågset

Randaberg IL

Nr 2 Kristian K Tunge, nr 3 Christer Danielsen, nr 4 Emil R Garder, nr 5 Mathias H Ronold, nr 6 Filip H Ronold, nr 7 Michael Alfredsen, nr 8 Thomas Baustad, nr 9 Even Bjørheim, nr 10 Mathias Bruset, nr 13 Jørgen Anda, nr 14 Jarle L Austbø 

Trener og lagleder : Andris Öunpuu.

Riska VBK

Bilde og spillerliste mangler

Rjukan

Nr 1 Trym Mogen, nr 2 Jack Daniel Forsmo, nr 3 Gilbert Gatera, nr 4 Torgrim Solvang Stensrud, nr 5 Tor Eivind Garden, nr 8 Sadegh Mohajer, nr 9 Steffen Solberg, nr 11 Mathias Gilhauge, nr 14 Andreas Johansen Turnage

Trenere :  Pitter Nunes Da Rosa og Petter Wendt Jonassen  
Lagleder : Ole Jon Tveito

Sarpsborg volleyballklubb

Bakerst fra venstre : Nr 7 Thor Emil Nylende, nr 10 Håkon Undrum Andersen, nr 3 Bernt Sondre Sørlie. Foran fra venstre: nr 9 Erlend Halvorsen, nr 6 Håvard Halvorsen, nr 2 Ahed  El Najar 

Sortland VBK

Nr 1 Michal Nilssen, nr 2 Christian Fredriksen, nr 3 Mats Andersen, nr 5 Mathias Nilssen (kaptein), nr 6 Sigbjørn Vestå, nr 7 Martin Bang, nr 20 Anders Johnsen, nr 10 Sindre Hamansen, nr 12 Vegard Ditlefsen

Trenere: Ørjan Nilsen og Rune Fredriksen
Oppmann: Geir Bolsøy

Søre Neset Idrettslag

Nr 1 Daniel Eikeland Rød, nr 2 Andreas Håvik, nr 3 Jarle Berntzen, nr 4 Mikal Asbjørnsen, nr 5 Eskil Eriksen, nr 6 Rikard Røen, nr 8 Alexander Skorpen, nr 9 Ole Tarjei Sørås.

Trener: Geir Lepsøe

ØKSIL

Nr 12 Magnus Holm, nr 6 Glenn Vornes, nr 7 Marius Johansen, nr 3 Erlend Isaksen, nr 2 John Mikal Jensen, nr 13 Svenn Ketil Sundberg, nr 4 Pål Eivind Hansen, Sondre Kristoffersen, nr 9 Bjarne Nilsen.

Trener: Hanne Steen
Assistent: Dag Einar Hansen
Karin Sundberg

 

Lunsjpakker, middag og bankett må forhåndsbestilles.

NM T-shirt
kr 150


 

 


Sist oppdatert : 17.04.2009