Norgesmesterskap U17 2009

KFUM StavangerRandaberg IL
Forsiden
Velkommen fra
Forbundet
Arrangør
Informasjon til lagene
Påmelding
Overnatting
Mat/bespisning
Reise/kart
Kontakt
Reglement
Tidligere vinnere
Lenker
Presentasjon av lagene
Jentelagene
Guttelagene
Kampoppsett
Dommeroppsett
Resultater
Bilder
Fredag
Lørdag
Søndag
 
Arrangør
KFUM Stavanger
og
Randaberg IL
Påmelding email :
nmpamelding@vestcup.com
v/Gunnar Morsund
Teknisk kontakt email :
nm17@vestcup.com
v/Ann Karin Viksund
 
 
 
Nettansvarlig
AkkuratD

 

Tidligere vinnere
 

År

Sted

Gutter

Jenter

1974Ålesund1. Sykkylven elevlag
2. Skarbøvik u.sk.
3. Nesna
1. KFUM/Ålesund
2. Sandnes SLK
3. Skarbøvik u.sk
1975Kolbotn1. Sykkylven elevlag
2. Skarbøvik u.sk.
3. Hellerasten
1. Bergkameratene
2. Skarbøvik u.sk.
3. Egersund
1976Kongsberg1. Hessa
2. Sandnes
3. Hisøy
1. KFUM/Ålesund
2. Sandnes
3. Hellerasten
1977Levanger1. Hisøy
2. Flesberg
3. KFUM/Nordstrand
1. Hisøy
2. KFUM/Ålesund
3. Bodø
1978Bryne1. Førde
2. Flesberg
3. Frisinn
1. KFUM/Ålesund
2. Tambarskjelvar
3. Hisøy
1979Elverum1. Tambarskjelvar
2. Sandnes
3. Nessegutten
1. Svelgen T&IF
2. Tromsø
3. Sandnes
1980Volda1. Hønefoss
2. Sandnes
3. KFUM/Volda
1. Børstad
2. Tambarskjelvar
3. Valder
1981Porsgrunn1. KFUM/Hønefoss
2. Stokmarknes
3. Førde
1. Børstad
2. Tambarskjelvar
3. Hellerasten
1982Førde1. Karmøy
2. Harstad
3. Gimsøy
1. Tambarskjelvar
2. Lagopus
3. Halden
1983Porsgrunn1. KFUM/Volda
2. Gimsøy
3. Randaberg
1. Hareid
2. Flesberg
3. Veldre
1984Steinkjer1. Gimsøy
2. Svelgen
3. BK Tromsø
1. Hisøy
2. Hellerasten
3. Nordlys
1985Tromsø1. Bardu
2. BK Tromsø
3. Randaberg
1. Tambarskjelvar
2. Sandnes
3. Vipp
1986Randaberg1. Randaberg
2. Gimsøy
3. BK Tromsø
1. Tambarskjelvar
2. Kopervik
3. Sortland
1987Kristiansund1. Gimsøy
2. Egge
3. BK Tromsø
1. Grong
2. Blindheim
3. BK Tromsø
1988Kolbotn1. Sortland
2. Skien
3. Stjørdals-Blink
1. Sortland
2. Blindheim
3. Grong
1989Sortland1. Blindheim
2. Halden
3. Skien
1. Sortland
2. Blindheim
3. KFUM/Kr.sand
1990Aukra1. Blindheim
2. Sand
3. Aukra
1. Blindheim
2. Nyborg
3. Aukra
1991Sotra1. Sand
2. Brøstadbotn
3. Brunholmen
1. Aukra
2. Sortland
3. Tambarskjelvar
1992Ås1. Sand
2. Nes
3. Brøstadbotn
1. Sortland
2. Fredrikstad
3. Nyborg
1993Mosjøen1. Brøstadbotn
2. Mosjøen
3. Blindheim
1. Aukra
2. Tambarskjelvar
3. Sortland
1994Aukra1. Askim
2. Mosjøen
3. Førde
1. Aukra
2. Blindheim
3. Tambarskjelvar
1995Svelgen1. Sand
2. Aukra
3. Sortland
1. Blindheim
2. Skjeberg
3. Tambarskjelvar
1996Ås1. Blindheim
2. Førde
3. Sortland
1. Blindheim
2. Sortland
3. Tambarskjelvar
1997Risør1. Nes
2. Sand
3. Blindheim
1. Tambarskjelvar
2. Hånes
3. Sortland
1998Askim1. Trio
2. KFUM/Oslo
3. Namsos
1. Tambarskjelvar
2. Blindheim
3. Sortland
1999Mosjøen1. Egersund
2. Førde
3. KFUM/Oslo
1. Sortland
2. Blindheim
3. Strand-Ulv
2000Sand1. Sand
2. KFUM/Oslo
3. Førde
1. Blindheim
2. Sand
3. Sortland
2001Volda1. KFUM Volda
2. Førde
3. Øksil
1. Nes
2. KFUM Volda
3. Førde
2002Inderøy1. Blindheim
2. KFUM/Volda
3. Strand-Ulv
4. Holstad
5. Sand
6. Inderøy
7. Brøstadbotn
8.Skreia
9. Steinkjer
10. Torridal
11. KFUM/Bodø
12. Namsos
1. Førde
2. KFUM/Stavanger
3. Blindheim
4. Strand-Ulv
5. Øksil
6. Valler
7. Ålesund
8. Grong
9. Farsund
10. Eiker
11. Snåsa
12. Inderøy
2003Myre1.  Inderøy
2.  Nyborg
3.  Sortland
4.  Førde
5.  Skreia
6.  Blindheim
7.  KFUM Volda
8.  Nesodden
9.  Øksil
10.Egersund
11.Mosjøen
12.Sveio
1.  Blindheim
2.  Ålesund
3.  Øksil
4.  Sortland
5.  Tambarskjelvar
6.  Sand
7.  Ørskog
8.  Skreia
9.  Strand-Ulv
10.Mosjøen
11.Nyborg
12.Kolbotn
2004Stavanger1. Inderøy
2. Farsund
3. Blindheim
4. KFUM Volda
5. Strand-Ulv
6. Øksil
7. Førde
8. Holstad
9. Sortland
10.Austrått
11.Råde
12.KFUM Stavanger
1. Tambarskjelvar
2. KFUM Haugesund
3. Sortland
4. Øksil
5. Nyborg
6. Ålesund
7. KFUM Stavanger
8. Strand-Ulf
9. Inderøy
10.Moss jr.
11.Holstad
12.KFUM Volda
13.Kolberg
14.Asker
2005Bodø1.  KFUM Volda
2.  Nyborg
3.  Førde
4.  Hønefoss
5.  Søre Neset
6.  Inderøy
7.  Kristiansund
8.  Frasund
9.  Holstad
10.KFUM Stavanger
11.Bergkam.
12.Sveio
13.Randaberg
14.Nesodden
15.Sortland
16.Snåsa
17.Austrått
18.Brøstadbotn
19.Hundholmen
20.Nord/Sprint
1.  Tambarskjelvar
2.  Blindheim
3.  Sortland
4.  ØKSIL
5.  KFUM Stavanger
6.  Stod
7.  Strand-Ulv
8.  Ålesund
9.  Egersund
10.Holstad
11.Førde
12.Skreia
13.Sand
14.Lyderhorn
15.Sveio
16.Skjeberg
17.Inderøy
18.Innstranden
19.Austrått
20.Hønefoss
21.Sortland 2
22.Åasheim
23.Selnes
24.Hundholmen
2006Ås1.  Førde
2.  Kristiansund
3.  Nyborg
4.  Hønefoss
5.  Holstad
6.  Farsund
7.  Kolbotn
8.  Rjukan
9.  Austrått
10.Inderøy
11.Bergkameratene
12.Grim
13.KFUM Volda
14.Fjellhug/Vereide
15.Rossvoll
16.Nesodden
17.BK Tromsø
18.Molde
19.Brøstadbotn
20.Sortland
1.  Holstad
2.  Blindheim
3.  Tambarskjelvar
4.  Sortland
5.  Øksil
6.  Strand-Ulv
7.  Klepp
8.  Stod
9.  Ålesund
10.Lyderhorn
11.Selnes
12.Skjeberg
13.Førde
14.Mandal
15.Namsos
16.Flint
17.Hundholmen
18.Åsheim
19.Trio
20.Kolberg
21.Hønefoss
22.Austrått
23.Kolbotn
24.Bergkameratene
2007Bodø1. Koll
2. Førde VBK
3. Eidfjord Idrettslag
4. Farsund I.L.
5. Brøstadbotn IL
6. Øksil
7. Ballklubb Tromsø
8. Sotra VBK
9. Fjellmann Volley
10. Innstrandens IIL
11. Skjeberg VBK
12. Kfum Stavanger
13. Sand IL
14. Flint
1. Førde VBK
2. Holstad IL
3. Blindheim IL
4. Flint
5. Egersund VBK
6. Koll
7. Øksil
8. Workinnmarka VBK
9. KFUM Stavanger
10. Lyderhorn VBK
11. Kolberg
12. Melhus Volley
13. KFUM-Volda
14. Asker Skiklubb Volleyball
15. Farsund I.L.
16. Inderøy IL
17. Sotra VBK
18. Innstrandens IIL
19. Ganddal IL
20. Hønefoss VBK
  

 

Lunsjpakker, middag og bankett må forhåndsbestilles.

NM T-shirt
kr 150


 

 

Sist oppdatert : 08.03.2009